Menu


TRENERZY

Michał

Michał Ficoń

Trener Personalny
Trener Przygotowania Motorycznego
Instruktor Kolarstwa, Szkoleniowiec i Wykładowca Akademicki, Menedżer Sportu

Wiedza i doświadczenie. Kilkanaście lat związany ze sportem na najwyższym poziomie. Specjalizuje się w przygotowaniu motorycznym narciarzy alpejskich, kolarzy szosowych i górskich, tenisie ziemnym i zespołowych grach sportowych. Pracując z podopiecznymi stawia przede wszystkim na zdrowie i kondycję fizyczną co wpływa korzystnie na jakość codziennego życia. Zawodnicy i amatorzy sportu mogą liczyć na spersonalizowany trening kształtujący wybrane cechy motoryczne, które są niezbędne do sukcesu w uprawianej dyscyplinie sportu.

Posiada w sobie duże pokłady empatii i cierpliwości. Wśród młodzieży akademickiej wzbudza respekt i szacunek.

Mateusz

Mateusz Gawryś

Trener Personalny
Trener Przygotowania Motorycznego

Specjalizuje się w treningu zdrowotnym i przygotowaniu motorycznym sportowców. Posiada bogate doświadczenie związane z treningiem siatkarzy. W swojej pracy stawia przede wszystkim na zrozumienie i indywidualne podejście. Doskonale sprawdza się jako trener personalny. Układa i realizuje z podopiecznymi sprecyzowane plany treningowe. Skutecznie motywuje do najcięższych treningów. Pomoże Ci oderwać się od biurka i cieszyć zdrowiem. Zarazi pasją do wielu aktywności sportowych.

Marcin

Marcin Kaliszek

Trener Personalny
Trener Przygotowania Motorycznego
Trener Piłki Nożnej UEFA, Trener Bramkarzy i Sędzia Piłkarski PZPN

Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym i siłowym. Duże doświadczenie w przygotowaniu motorycznym bramkarzy oraz piłkarzy nożnych. Otwarta głowa i indywidualne podejście do podopiecznych gwarantuje znakomite wyniki i realizację wyznaczonych celów. Pracuje z klientami indywidualnie i grupowo. Chętnie pomoże Ci pozbyć się zbędnych kilogramów lub przygotuje Cię do kolejnych wyzwań sportowych.

© 2020 MF Michał Ficoń