Partnerzy

NKN Warszawa

Polecam wszystkim rodzicom i ambitnym narciarzom, którzy szukają opieki trenerskiej na wysokim poziomie. Dobra zabawa i radości na wspólnych wyjazdach gwarantowana. Pomagamy młodym sportowcom w zakresie przygotowania motorycznego. Klub oferuje całoroczny program obozów i treningów sportowych dla dzieci i dorosłych.

Ski Race Center

Profesjonalny sklep ze sprzętem narciarskim. Przygotowanie i serwis nart, personalizacja wkładek i bootfitting. Jakość oferowanych usług i obsługi na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim zawodnikom i amatorom, ale przede wszystkim początkującym narciarzom, którym potrzebna jest opieka i fachowa porada. Doświadczenie z którego warto skorzystać.

Giant

Jako ambitny kolarz oczekuję od roweru aerodynamicznej efektywności i innowacyjnych rozwiązań. Na szosie podczas ataku, sprintu czy szybkich zakrętów potrzebuje pełnej kontroli. Walcząc w terenie stawiam na lekkość, płynność oraz niezawodność . Podczas rodzinnych przejażdżek liczę na komfort i wygodę. Jeśli masz podobne zdanie wybierz jak ja, postaw na rowery Giant.

VeloArt

Miejsce stworzone z myślą o wszystkich kolarzach. Bikefitting i serwis rowerowy na najwyższym poziomie. Optymalizacja pozycji na rowerze przekłada się bezpośrednio na komfort i wydajność podczas jazdy. Profesjonalna obsługa roweru gwarantuje niezawodność w każdych warunkach. Polecam wszystkim zawodnikom i ambitnym amatorom.

Raso

Profesjonalna odzież kolarska, piękne kolory i gwarancja jakości. Długo poszukiwałem i w końcu znalazłem ubrania w których czuje się na prawdę dobrze. Moje ciało swobodnie układa się na wygodnej wkładce, mogę myśleć tylko o jeździe. Elastyczność i dobór tkaniny sprawia, że wszystko idealnie przylega nie ograniczając moich ruchów. Polecam każdemu kolarzowi.

POC

Ochrona głowy i bezpieczeństwo zawodnika jest priorytetem w każdym sporcie. Postawiłem na innowacyjność, komfort i pewność. Podczas upadków i kraks nigdy się nie zawiodłem. Polecam wszystkim, bez względu na rodzaj aktywności i poziom wytrenowania. Głowa jest tylko jedna, nie ryzykuj i sięgnij po produkty POC.

Strefa Mocy

Zdrowe odżywianie i suplementy diety korzystnie wpływają na regeneracją i wyniki sportowe. Profesjonaliści doskonale zdają sobie z tego sprawę. Zbilansowana dieta bogata w wartości odżywcze pozwala organizmowi znosić najcięższe treningi. Odwiedź jeden ze sklepów i skorzystaj z fachowej porady, na pewno się nie zawiedziesz.