Menu


PARTNERZY

Salon Rowerowy Naszosie

Salon Rowerowy Naszosie

Pasjonaci i ludzie za którymi stoi ogromna wiedza i doświadczenie. Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z rowerem nie mogłeś lepiej trafić. Chłopaki pomogą przy wyborze i zakupie nowego roweru. Masz problem z pozycją i jest Ci niewygodnie podczas jazdy. Zgłoś się na personalizację ustawień i czerp radość z jazdy. Potrzebujesz odpowiedniej odzieży na każde warunki pogodowe, nie czekaj i jedź do salonu. Jesteś kolarzem amatorem lub zawodnikiem i szukasz odpowiedniego serwisu. Ja dobrze wybrałem, rowery mam zawsze perfekcyjnie przygotowane.

Jednym słowem profesjonalne podejście do każdego. Serdecznie polecam!

Ski Tomo Centrum Narciarskie

Ski Tomo Centrum Narciarskie

Ludzie, którzy poświecili się i oddali całkowicie narciarstwu alpejskiemu. Wiedza i doświadczenie trenerskie z pucharu świata. Szkolenie dzieci i młodzieży, przygotowanie motoryczne dla zawodników masters. Weekendowe treningi na perfekcyjnie przygotowanych trasach. Wspólne wyjazdy narciarskie i obozy treningowe. Współpracujemy w zakresie przygotowania motorycznego zawodników i zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci i młodzieży. Polecam i jednocześnie zapraszam!

Warszawski Klub Kolarski

Warszawski Klub Kolarski

Klub kolarski mający doskonały system szkolenia dzieci i młodzieży. Współpracujemy w zakresie przygotowania motorycznego zawodników i treningu ogólnorozwojowego dla dzieci i młodzieży. Zachęcam rodziców, pasjonatów kolarstwa do zapisania swoich pociech na zajęcia. Możecie liczyć na pomoc instruktorów w doborze rowerów i niezbędnego sprzętu. Wspólne wyjazdy na obozy i dobra zabawa na treningach gwarantowana.
Jak wychować mistrza - oni wiedza jak się to robi. Polecam!

Ski Race Center

Ski Race Center

Profesjonalny sklep ze sprzętem narciarskim. Przygotowanie i serwis nart, personalizacja wkładek i bootfitting. Jakość oferowanych usług i obsługi na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim zawodnikom i amatorom, ale przede wszystkim początkującym narciarzom, którym potrzebna jest opieka i fachowa porada. Doświadczenie z którego warto skorzystać.

Giant

Giant

Jako ambitny kolarz oczekuję od roweru aerodynamicznej efektywności i innowacyjnych rozwiązań. Na szosie podczas ataku, sprintu czy szybkich zjazdów potrzebuje pełnej kontroli. Walcząc w terenie stawiam na lekkość, płynność oraz niezawodność . Podczas rodzinnych przejażdżek liczę na komfort i wygodę. Jeśli masz podobne zdanie wybierz jak ja, postaw na rowery Giant.

VeloArt

VeloArt

Miejsce stworzone z myślą o wszystkich kolarzach. Bikefitting i serwis rowerowy na najwyższym poziomie. Optymalizacja pozycji na rowerze przekłada się bezpośrednio na komfort i wydajność podczas jazdy. Profesjonalna obsługa roweru gwarantuje niezawodność w każdych warunkach. Polecam wszystkim zawodnikom i ambitnym amatorom.

Raso

Raso

Profesjonalna odzież kolarska, piękne kolory i gwarancja jakości. Długo poszukiwałem i w końcu znalazłem ubrania w których czuje się na prawdę dobrze. Moje ciało swobodnie układa się na wygodnej wkładce, mogę myśleć tylko o jeździe. Elastyczność i dobór tkaniny sprawia, że wszystko idealnie przylega nie ograniczając moich ruchów. Polecam każdemu kolarzowi.

POC

POC

Ochrona głowy i bezpieczeństwo zawodnika jest priorytetem w każdym sporcie. Postawiłem na innowacyjność, komfort i pewność. Podczas upadków i kraks nigdy się nie zawiodłem. Polecam wszystkim, bez względu na rodzaj aktywności i poziom wytrenowania. Głowa jest tylko jedna, nie ryzykuj i sięgnij po produkty POC.

Artur Mioduszewski

Artur Mioduszewski

Pasjonat kolarstwa, trener i doświadczony zawodnik. Specjalista w dziedzinie treningu z pomiarem mocy. Dzięki niemu cały czas się rozwijam i notuje coraz lepsze wyniki. Periodyzacja treningu i zastosowanie najnowszych metod treningowych jest kluczem do bycia szybszym. Polecam wszystkim kolarzom, którzy chcą się doskonalić i szukają profesjonalnej opieki trenerskiej.

Strefa Mocy

Strefa Mocy

Zdrowe odżywianie i suplementy diety korzystnie wpływają na regeneracją i wyniki sportowe. Profesjonaliści doskonale zdają sobie z tego sprawę. Zbilansowana dieta bogata w wartości odżywcze pozwala organizmowi znosić najcięższe treningi. Odwiedź jeden ze sklepów i skorzystaj z fachowej porady, na pewno się nie zawiedziesz.

Frajda Zakopane

Frajda Zakopane

Szkolenie młodzieży i wielkie zaangażowanie wyróżnia klub z pośród innych. Profesjonalne podejście w zakresie przygotowania motorycznego młodych alpejczyków zaowocuje w przyszłości. Polecam wszystkim rodzicom, którym zależy na wszechstronnym rozwoju dziecka. Fantastyczna atmosfera i organizacja podczas wyjazdów narciarskich. Współpracujemy organizując wspólne szkolenia i obozy kondycyjne dla zawodników oraz kadry trenerskiej. Polecam, pasja i rodzinna atmosfera. Robią to co kochają. Na pewno się nie zawiedziecie.

NKN Warszawa

NKN Warszawa

Polecam wszystkim rodzicom i ambitnym narciarzom, którzy szukają opieki trenerskiej na wysokim poziomie. Dobra zabawa i radości na wspólnych wyjazdach gwarantowana. Pomagamy młodym sportowcom w zakresie przygotowania motorycznego. Klub oferuje całoroczny program obozów i treningów sportowych dla dzieci i dorosłych.

Cyklon Trening

Cyklon Trening

Wszystko zaczęło się w Cyklonie. Przygoda z rowerami i wspólne trenowanie. Pod okiem Marcina spędziłem dwa sezony i bardzo miło wspominam naszą współpracę. Zostałem otoczony opieką, zawsze mogłem się poradzić i wszystko konsultować. Plany treningowe i testy wydolności ułożone pod moją pracę i codzienne obowiązki. Polecam wszystkim amatorom kolarstwa.

PROUD

PROUD

Sprzęt treningowy z najwyższej półki! Sztangi olimpijskie, stojaki, talerze, podłogi, obciążenia kettlebells i wiele innych produktów codziennie wykorzystujemy przy treningach ze sportowcami. Jakość i precyzja wykonania motywuje do ciężkich treningów. Zdecydowanie polecam!

STEEL STORM

STEEL STORM

Specjalizują się w konstrukcjach stalowych jak boksy treningowe, klatki funkcjonalne, stojaki pod sztangę. Zrealizują indywidualne projekty z serii home do małego studio lub garażu. Precyzyjne wykonanie i wszystko dopieszczone w najmniejszych detalach. Używamy klatek i stojaków do treningu sportowego, jakość i trwałość gwarantowana. Polecamy!

© 2020 MF Michał Ficoń