Menu


PARTNERZY

Warszawski Klub Kolarski

Warszawski Klub Kolarski

Klub kolarski mający doskonały system szkolenia dzieci i młodzieży. Współpracujemy w zakresie przygotowania motorycznego zawodników i treningu ogólnorozwojowego dla dzieci i młodzieży. Zachęcam rodziców, pasjonatów kolarstwa do zapisania swoich pociech na zajęcia. Możecie liczyć na pomoc instruktorów w doborze rowerów i niezbędnego sprzętu. Wspólne wyjazdy na obozy i dobra zabawa na treningach gwarantowana.
Jak wychować mistrza - oni wiedza jak się to robi. Polecam!

Ski Race Center

Ski Race Center

Profesjonalny sklep ze sprzętem narciarskim. Przygotowanie i serwis nart, personalizacja wkładek i bootfitting. Jakość oferowanych usług i obsługi na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim zawodnikom i amatorom, ale przede wszystkim początkującym narciarzom, którym potrzebna jest opieka i fachowa porada. Doświadczenie z którego warto skorzystać.

Giant

Giant

Jako ambitny kolarz oczekuję od roweru aerodynamicznej efektywności i innowacyjnych rozwiązań. Na szosie podczas ataku, sprintu czy szybkich zjazdów potrzebuje pełnej kontroli. Walcząc w terenie stawiam na lekkość, płynność oraz niezawodność . Podczas rodzinnych przejażdżek liczę na komfort i wygodę. Jeśli masz podobne zdanie wybierz jak ja, postaw na rowery Giant.

VeloArt

VeloArt

Miejsce stworzone z myślą o wszystkich kolarzach. Bikefitting i serwis rowerowy na najwyższym poziomie. Optymalizacja pozycji na rowerze przekłada się bezpośrednio na komfort i wydajność podczas jazdy. Profesjonalna obsługa roweru gwarantuje niezawodność w każdych warunkach. Polecam wszystkim zawodnikom i ambitnym amatorom.

Raso

Raso

Profesjonalna odzież kolarska, piękne kolory i gwarancja jakości. Długo poszukiwałem i w końcu znalazłem ubrania w których czuje się na prawdę dobrze. Moje ciało swobodnie układa się na wygodnej wkładce, mogę myśleć tylko o jeździe. Elastyczność i dobór tkaniny sprawia, że wszystko idealnie przylega nie ograniczając moich ruchów. Polecam każdemu kolarzowi.

POC

POC

Ochrona głowy i bezpieczeństwo zawodnika jest priorytetem w każdym sporcie. Postawiłem na innowacyjność, komfort i pewność. Podczas upadków i kraks nigdy się nie zawiodłem. Polecam wszystkim, bez względu na rodzaj aktywności i poziom wytrenowania. Głowa jest tylko jedna, nie ryzykuj i sięgnij po produkty POC.

Artur Mioduszewski

Artur Mioduszewski

Pasjonat kolarstwa, trener i doświadczony zawodnik. Specjalista w dziedzinie treningu z pomiarem mocy. Dzięki niemu cały czas się rozwijam i notuje coraz lepsze wyniki. Periodyzacja treningu i zastosowanie najnowszych metod treningowych jest kluczem do bycia szybszym. Polecam wszystkim kolarzom, którzy chcą się doskonalić i szukają profesjonalnej opieki trenerskiej.

Strefa Mocy

Strefa Mocy

Zdrowe odżywianie i suplementy diety korzystnie wpływają na regeneracją i wyniki sportowe. Profesjonaliści doskonale zdają sobie z tego sprawę. Zbilansowana dieta bogata w wartości odżywcze pozwala organizmowi znosić najcięższe treningi. Odwiedź jeden ze sklepów i skorzystaj z fachowej porady, na pewno się nie zawiedziesz.

Frajda Zakopane

Frajda Zakopane

Szkolenie młodzieży i wielkie zaangażowanie wyróżnia klub z pośród innych. Profesjonalne podejście w zakresie przygotowania motorycznego młodych alpejczyków zaowocuje w przyszłości. Polecam wszystkim rodzicom, którym zależy na wszechstronnym rozwoju dziecka. Fantastyczna atmosfera i organizacja podczas wyjazdów narciarskich. Współpracujemy organizując wspólne szkolenia i obozy kondycyjne dla zawodników oraz kadry trenerskiej. Polecam, pasja i rodzinna atmosfera. Robią to co kochają. Na pewno się nie zawiedziecie.

NKN Warszawa

NKN Warszawa

Polecam wszystkim rodzicom i ambitnym narciarzom, którzy szukają opieki trenerskiej na wysokim poziomie. Dobra zabawa i radości na wspólnych wyjazdach gwarantowana. Pomagamy młodym sportowcom w zakresie przygotowania motorycznego. Klub oferuje całoroczny program obozów i treningów sportowych dla dzieci i dorosłych.

Cyklon Trening

Cyklon Trening

Wszystko zaczęło się w Cyklonie. Przygoda z rowerami i wspólne trenowanie. Pod okiem Marcina spędziłem dwa sezony i bardzo miło wspominam naszą współpracę. Zostałem otoczony opieką, zawsze mogłem się poradzić i wszystko konsultować. Plany treningowe i testy wydolności ułożone pod moją pracę i codzienne obowiązki. Polecam wszystkim amatorom kolarstwa.

PROUD

PROUD

Sprzęt treningowy z najwyższej półki! Sztangi olimpijskie, stojaki, talerze, podłogi, obciążenia kettlebells i wiele innych produktów codziennie wykorzystujemy przy treningach ze sportowcami. Jakość i precyzja wykonania motywuje do ciężkich treningów. Zdecydowanie polecam!

STEEL STORM

STEEL STORM

Specjalizują się w konstrukcjach stalowych jak boksy treningowe, klatki funkcjonalne, stojaki pod sztangę. Zrealizują indywidualne projekty z serii home do małego studio lub garażu. Precyzyjne wykonanie i wszystko dopieszczone w najmniejszych detalach. Używamy klatek i stojaków do treningu sportowego, jakość i trwałość gwarantowana. Polecamy!

© 2020 MF Michał Ficoń